wtorek, 14 lipca 2015

Paris, Paris, Paris :*

Dzisiaj 14 lipca, czyli Święto Narodowe we Francji. Albowiem 226 lat temu wybuchła Rewolucja Francuska. Na Champs-Elysee odbyła się parada, a o 23:00 zacznie się niesamowity pokaz sztucznych ogni koło Wieży Eiffel, który będzie trwał około 35 minut! :)

Osobiście uważam, że Paryż to najpiękniejsze miasto na świecie. Byłam tam dwa razy, ale nie zamierzam na tym skończyć. :) Zwłaszcza, że drugi pobyt był dość skrócony, ponieważ biuro podróży, z którego pojechałam razem z klasą, zbankrutowało. Przyjechaliśmy w sobotę rano, a wieczorem poinformowano nas, że musimy zakończyć naszą wycieczkę. :/ Ale to co najważniejsze, czyli 1,5 godziny stania w kolejce i wjechanie na Wieżę Eiffel zostało zaliczone. :)

Jeżeli jeszcze nie byliście w Paryżu, to naprawdę musicie tam jechać. :) Odłóżcie troszkę pięniążków i w drogę! Jeżeli jesteście fanami indywidualnego zwiedzania, to możecie wybrać się sami lub z biurem podróży Itaka, która oferuje wycieczki z dwoma/trzema dniami dla siebie (LINK). :)
Zdjęcia nie oddają piękna i atmosfery tego miasta, dlatego Paryż powinien znaleźć się na Waszej liście miejsc do zwiedzenia. :)

2 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia, bardzo podoba mi się Paryż i wiem, że wrócę do niego jeszcze nie raz! A Ciebie nominowałam do Liebster Blog Award, zapraszam do mnie po pytanka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. cudowne zdjęcia, uwielbiam Paryż!
    zapraszamy w wolnej chwili :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jak coś napiszecie - pochwały i krytyki, jakieś pytania. :)