piątek, 4 września 2015

Piątkowo

Ufff, wreszcie piątek! :) No właśnie... Znowu zaczęła się taktyka przeżycia "Byle do piątku" :P No, ale jestem pewna, że czas szybko zleci i nawet się nie obejrzę, a będą już Święta i dużo wolnego! :D Potem ferie, a potem jeszcze coś i tak zleci do wakacji. :)
A jak u Was? Jak Wasze plany lekcji? A może ktoś z Was poszedł do nowej szkoły? Podzielcie się swoimi przeżyciami. :)

Dzisiaj taki zestaw, który jest odpowiedni do szkoły, a potem na jakieś wyjście ze znajomymi, czyli idealny na piątek. :D W ogóle ostatnio bardzo zaczęły mi się podobać dżinsowe sukienki i ogólnie rzeczy w tym typie. Można je zestawić praktycznie ze wszystkim! :) A tutaj jeszcze koloru dodają te urocze bransoletki. :)
Miłego weekendu!

Enfin vendredi! :) Le moyen de survivre "afin de vendredi" a commencé. :P Mais, je suis sûre que le temps passera rapidment et dans un moment le Noël sera là. :D Puis les vacances d'hiver, puis quelque chose encore et déjà les vacances. :)


Et comment allez-vous? Comment s'est passée votre rentrée? Dites-moi. :)


Aujourd'hui la tenue idéale pour l'école et puis pour une rencontre avec des amis. Idéale pour vendredi. :D Du tout, récemment j'ai commencé à aimer les robes de jean et toutes choses de ce matériel. On peut les porter avec tout! :) Et ici un peu de couleur est ajoutée par ces bracelets. :)

Bon week-end!Sukienka/robe - Romwe
Torebka/sac à main - H&M
Buty/chaussures - Converse
Bransoletki/bracelets - Beshka


1 komentarz:

  1. Mój plan na dietetyce jest dramatyczny od 8-20:45 czasami z ogromnymi okienkami lub bez.. a na fizjoterapii na razie nie mam.. ale mam nadzieję, że nie dowalą najważniejszych przedmiotów w piątek, bo będą kolidować z drugim kierunkiem.. u mnie niestety nie będzie działało "byle do piątku" ;(

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jak coś napiszecie - pochwały i krytyki, jakieś pytania. :)