poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Mój pierwszy raz z hybrydami!

Od jakiegoś czasu myślałam na zakupem zestawu do robienia hybryd w domu. Jako paznokciowa maniaczka było to szczytem moich marzeń :) No wiecie... Idealny manicure przez dwa tygodnie. Czy można prosić o coś więcej? :P Ostatnio byłam u Znajomej, która posiada taki zestaw i pomogła mi zrobić moje pierwsze hybrydowe paznokcie :D Strasznie mi się podobają i cudowne jest to, że szybko schną i nie trzeba czekać 126636 godzin na ich wyschnięcie :P :P :P
I tak oto zestaw startowy do hybryd wylądował u mnie :P Wreszcie jestem szczęśliwą posiadaczką cudownej małej lampy LED i lakierów hybrydowych. W mojej małej kolekcji mam już sześć lakierów: 2 z Semilaca i 4 z NeoNail :) Obawiam się, że za niedługo się rozrośnie i będę miała ich za dużo xD Jako, że ja mam dalej moje hybrydy, to zrobiłam je mojej Mamie, która je uwielbiam! A musicie wiedzieć, że moja Mamunia maluje paznokcie dosłownie raz na rok, bo tego nie lubi :P Więc odniosłam mały sukces. ;)
Mój zestaw składa się z:


Hybrydy krok po kroku:
1. Przygotuj paznokcie według własnego gustu, spiłuj je, odsuń lub wytnij skórki.
2. Blokiem polerskim porządnie zmatuj paznokcie. Jest on strasznie mięciutki i raczej nie zrobicie sobie nim krzywdy. :)
3. Za pomocą wacików bezpyłowych przemywamy płytki paznokci odtłuszczaczem.
4. Malujemy paznokcie bazą i wkładamy pod lampę na 45 sekund.
5. Malujemy paznokcie lakierem, najlepiej dwoma warstwami. Każdą warstwę utwardzamy pod lampą przez 45 sekund.
6. Malujemy paznokcie top coatem i utwardzamy pod lampą. Ja robię to dwa razy: najpierw przez 60 sekund, potem przez 45 sekund.
7. Przemywamy paznokcie odtłuszczaczem za pomocą wacików bezpyłowych. Dzięki temu nie będziemy się do niczego kleić ;) Gotowe! :D
A oto kolory, które mam:

A Wy już próbowałyście zrobić sobie manicure hybrydowy? Jakie jest Wasze zdanie?

1 komentarz:

Będzie mi bardzo miło, jak coś napiszecie - pochwały i krytyki, jakieś pytania. :)