sobota, 17 grudnia 2016

Brand Sabbath

Szkoła zdecydowanie nie sprzyja blogowaniu. A już na pewno nie w klasie maturalnej, na koniec semestru i po chorobie. Przez cały tydzień czułam się jak zombie - ciągle się uczyłam i zdecydowanie za mało spałam. No, ale zostały jeszcze tylko 3 dni!!! :D To jest coś pięknego. Co prawda mam już zapowiedziane sprawdziany na tydzień po przerwie świątecznej, ale to nic. Ogarnę wszystko :)
Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić nowość w internecie, a mianowicie Brand Sabbath KLIK. Zostałam zaproszona do przetestowania tej strony i chciałabym ją Wam bliżej przedstawić.
A co założyciele serwisu o nim piszą? :)

KIM JESTEŚMY? Brand Sabbath, czyli korzyści dla każdego! Pierwsze takie miejsce, gdzie zbierają się twórcy internetu z wielu różnych kategorii, jak również ich widzowie i czytelnicy! Łączymy ludzi z pasją! DOKĄD ZMIERZAMY?
Powstaliśmy, by wszelkim widzom i czytelnikom zapewnić dużą i wciąż powiększaną bazę aktywnych blogerów i youtuberów, dzięki czemu łatwiej i swobodniej mogą obserwować nowości swoich ulubionych twórców, jak również z łatwością znaleźć innych, którzy pasują do ich zainteresowań i gustu! Dla twórców korzyści mamy podwójne! Dzięki swojej aktywności mogą pokazać się naprawdę szerokiemu gronu odbiorców, jak również łatwiej i szybciej zostać zauważonym. Jest to idealne miejsce w drodze do pozyskania nowych widzów i czytelników! Co więcej każdy twórca, nawet ten początkujący będzie mógł korzystać z kampanii reklamowych. Mamy własne liczniki, które opierają się wyłącznie na tym, jak działacie na stronie, bierzemy pod uwagę częstotliwość postów i ilość polubień! Co za tym idzie nie wnikamy w ilość obserwujących Was osób na blogach, czy subskrypcji na youtube. Poziom rozwoju tych miejsc jest względny, bo tutaj jest możliwość jego ciągłego wzrostu! Stawiamy mocny nacisk na rzetelne i obiektywne oceny usług i produktów, KAŻDE ZLECENIE JEST DOBROWOLNIE WYBIERANE PRZEZ KAŻDEGO TWÓRCĘ! W skrócie - BS to duże narzędzie networkingowe, dzięki któremu każdy jest wygrywający! Jeśli czujesz, że to miejsce jest dla Ciebie, dołącz do nas! Pamiętaj, że portal jest i zawsze będzie dla Ciebie darmowy!
Dzięki temu portalowi poznałam kilka naprawdę fajnych blogów, a bycie jego członkiem daje mi możliwość do rozwoju bloga. Dzięki temu więcej osób może do mnie dotrzeć :P 
Dla Was jest to możliwość do odkrycia czegoś nowego lub do śledzenia na bieżąco Waszych ulubionych Blogerów. :) To nic nie kosztuje! :D Brand Sabbath cały czas się rozwija i wprowadza nowe opcje, które ułatwiają "poruszanie się" po niej. :) Naprawdę zachęcam Was do zajrzenia tam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jak coś napiszecie - pochwały i krytyki, jakieś pytania. :)